Elavult, vagy nem telepített flashplayer!

Get Adobe Flash player

Osztálynévsorok a 2015/2016-os tanévben.

1. osztály [19 fő]
osztályfőnök: Szencziné Törőcsik Anna
Bozsik Emma Rebeka
Csáki Barnabás
Dávid Boglárka
Földi Bence
Germán Orsolya Gréta
Kiss Richárd Péter
Kiszel Emili Irén
Kormos Csaba
Lovas Dominik
Megyesi László István
Mihály Barnabás
Mihály Krisztián
Molnár Zsófia Georgina
Sárai- Szabó Dominik
Szabó Kincső
Szepesi Vivien Szabina
Tari Titanilla Nelli
Válóczi Krisztina
Vincze Nimród

2. osztály [22 fő]
osztályfőnök: Józan Laura
Bató Annamária
Bató Tamás
Bóta Róbert
Gál Miron Richárd
Kocsis Bernadett
Kovács Laura Regina
Laczi Kornél Zsolt
Maróti Kornél
Mészáros László
Mihálovics Gergő
Mihály Attila Márk
Mucsányi Márk
Mucsányi Miléna
Rusznák Katalin
Sós Anna Cintia
Szabó Ágnes
Szabó Ákos Zsolt
Szabó Kristóf
Szaniszló Zsombor
Tóth Zsolt Zétény
Vámos Noémi
Vörös Csaba

3. osztály [15 fő]
osztályfőnök: Kékvölgyi Viktor
Bukovits Milán
Dalkó Marianna Napsugár
Ergeng Ayhan Dániel
Fehér Barbara
Gupcsi Gergő
Mihály Csenge
Nagy Kíra Barbara
Nagy Levente
Nébel Tamás Gábor
Ruska Péter Krisztián
Somodi Nándor
Szabó Ákos László
Tóth Laura
Varga Dániel
Venczli Gyöngyi Georgina

4. osztály [21 fő]
osztályfőnök: Plangár Lilla
Czeróczki Tamás
Danka Fanni
Fazekas Milán Zsolt
Hangya Andrea
Kecskés Petra
Köllő Ferenc
Linnemanns Merijn
Mádi Bernadett Noémi
Menyhért Anikó
Mészáros Kristóf
Molnár Georgina
Párizs Zsanett
Rakovszki Henrietta
Rapi Kristóf
Retkes Annamária
Svábenszki István Szilveszter
Szepesi Dániel
Tóth András
Tóth Luca
Varga Erik
Zmeskó Alexandra Brigitta

5. osztály [23 fő]
osztályfőnök: Roják Angéla
Bató András
Bere Bence
Brys Robbe
Cseuz Dóra Kinga
Czakó Anna
Géczi Ákos
Jágri Ákos Gábor
Lehóczki Erzsébet Fanni
Linnemanns Nykele
Mala Ádám
Megyesi Katalin Erzsébet
Mihálovics Tamás
Mihály Patrik
Nagy Máté
Nagy Richárd László
Nádas Balázs
Petrák Martin
Pintér Vanessza
Szabó Levente
Tóth Szabolcs
Ungvári Eliza
Varga Imre
Végh Levente

6. osztály [23 fő]
osztályfőnök: Tóth Éva
Balkusz László András
Bendó Ádám Dávid
Boldi Erika
Borsos Viktória
Brenyó Dominik
Bukovits Tamás
Gulyás Petra
Istráb Csaba
Kiskun Lilla Angelika
Laczi Lilla Julianna
Mádi Bence
Mészáros Krisztián
Nagy Tamara Andrea
Nagy Zoltán
Rakovszki Erik
Szabó Ákos
Szabó Imre
Tóth Lili
Varga Dzsenifer
Varga Tamás
Válóczi Patrik Tamás
Zana Attila
Zana Dávid

7. osztály [17 fő]
osztályfőnök: Vigh Zoltán
Balog Valentin Márk
Farkas Bálint
Kecskés Alexandra
Kocsis Bálint
Kollár Roland
Komáromi Olívia
Matkovics Ádám Zsolt
Matkovics Edina
Menyhért Zsolt Kristóf
Mucsányi Liliána
Nagy Éva
Rakovszki Géza
Rapi Máté
Szabó Dzsenifer
Varga Dominik
Váczi Márk Erik
Vincze Szabolcs

8. osztály [15 fő]
osztályfőnök: Szaniszló Judit
Bajzáth Karina
Bekő Virág
Bóta Nóra
Falusi Alexandra
Farkas Dániel
Határ Zsuzsanna
Károly Krisztián
Kocsis Győző
Mihálovics Dávid
Mihály Pál
Ondó Diána
Sebők Mónika
Sinka Vivien
Stiffel Tamás Ferenc
Teleki Panna

Összesen: 155

Copyright 2006-2017 Református Általános Iskola Kőröstetétleni Tagintézménye design by © Ceglédinfo
| A látogatók száma 2009.03.23-tól összesen: 118122 | Ebben a hónapban: 690 | Ma: 19 | jelenleg: 2 | Statisztika |