Elavult, vagy nem telepített flashplayer!

Tisztelt Szülők!

A Suliváró foglalkozásaink november 10.-étől 17:00-kor kezdődnek. Mindenkit szeretettel várunk!

Magyar Népmese Napja

A Magyar Népmese Napját szokás szerint Benedek Elek születésének napján, azaz szeptember 30-án ünneplik országszerte. Ezen hagyománynak eleget téve október 2-án népmesei vetélkedőt szerveztünk alsótagozatos diákjainknak. A versenyen a gyerekek próbára tehették lufi fújási, szövegértési és dramatizálási képességeiket. Sőt, még hétmérföldes csizma is került a lábukra.

Október 6-án Plangár Lilla vezetésével és a 4. osztályos tanulók közreműködésével megemlékeztünk az aradi tizenhármakról.

Köszönjük a felkészülést!

Kedves Szülők!

2015.szeptember 21-én, hétfőn a diákönkormányzat vas –és papírgyűjtést szervez.

A mérés a tavalyi évhez hasonlóan ismét az iskola udvarán lesz, 12 és 15 óra között.

Gyűjteni lehet papírt, amit összekötve kérünk behozni, lemez és vashulladékot, valamint színesfémet is. Ezen a napon Pet – palack leadásra is lehetőség van.

Délelőtt a tanítás rövidített órák szerint történik 11 óráig.

Az alsó tagozatosok csak szülővel gyűjthetnek , őket ebben az esetben a szülők elkérhetik az iskolából.

A bejáró felső tagozatos tanulók csak szülői engedéllyel vehetnek részt.

A többi felsős diák az iskolában marad tanári felügyelettel. A helybeli tanulószobás gyerekeknek, szintén szülői engedélyt kell hozni a gyűjtésről.

Ezen a napon az étkező tanulók a megszokott rend szerint kapnak ellátást és az iskolabusz is a szokott rend szerint megy.

Kérem a fentiek tudomásul vételét, és a szülői engedélyek minél hamarabbi bejuttatását.

Szeretnénk felhívni a figyelmet arra, hogy akkumulátort és elektromos hulladékot ne hozzanak!

Iskola vezetősége

Tájékoztató Szülőknek a 2015/2016-os tanév tankönyvellátással kapcsolatos kérdéseiről

Tisztelt Szülők!

Az idei tanévben az eddigiekhez képest a következő változások lesznek:

- Nem lesznek a Kello által előre összecsomagolt, névre szóló tanulói tankönyvcsomagok.

- A diákok a tankönyveket 2015. szeptember 1-jén kapják meg.

- A fizetős diákok esetében a leszállított könyvek alapján számla készül. A csekket a szülők az iskolától kapják kézhez a tankönyvekkel együtt átadás/átvételi bizonylat kíséretében. Ebből 1 eredeti, aláírt példány Önöknél marad, a 2. eredeti, aláírt példányt az iskola visszajuttatja a KELLO részére. A számla alsó, perforált részén találják a befizetéshez szükséges csekket.

- Befizetési határidő: 2015. szeptember 15.

- Befizetés módja: csekk vagy banki átutalás. Az iskolakezdési utalványt a KELLO INFOPONTOKON és a kijelölt postahivatalokban válthatják be.

Felhívjuk a tisztelt szülők figyelmét, ha a családban olyan változás állt be a nyár folyamán, amely alapján gyermekük jogosulttá vált az ingyenes tankönyvekre vagy időközben lejárt a gyermekvédelmi támogatás legkésőbb szeptember 4-ig jelezzék az iskolában!

Iskola vezetősége

Copyright 2006-2017 Református Általános Iskola Kőröstetétleni Tagintézménye design by © Ceglédinfo
| A látogatók száma 2009.03.23-tól összesen: 119432 | Ebben a hónapban: 342 | Ma: 17 | jelenleg: 2 | Statisztika |